Od 1.9.2021 naše učebny v Litovli opět otevřeny, výuka probíhá denně, registrujte se na odkaze níže nebo na tel.: 608808094

Speciální kurzy

PŘÍPRAVA NA PRACOVNÍ POHOVOR V ANGLIČTINĚ
ANGLIČTINA NA CESTY
ANGLIČTINA PRO MAMINKY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ
PŘÍPRAVA NA MATURITU
interview.jpg
summer.jpg
Noname.jpg
student.jpg
chystáte se na výběrové řízení, kde může být jeho část nebo celý pohovor vedený v angličtině? Nezoufejte, máme pro Vás řešení! Naši lektoři disponují speciálními učebními materiály, které obsahují komplexní a přehledný průřez výběrovým řízením. Naučíme Vás anglicky reagovat na obvyklé otázky, které na pohovorech zaznívají - ty příjemné, i ty méně příjemné. Povíme Vám jak se připravit na pohovor den předem, na co si dát pozor a také se trochu na Vás (uchazeče) podíváme brýlemi personalisty. Věříme ve Váš úspěch!
chcete si umět po telefonu přerezervovat letenku či hotel? Naučíme Vás všechny potřebné konverzační oblasti ze světa turistiky a cestování. Již se neztratíte... Budete se umět dotázat a jinému popsat cestu k nádraží, komunikovat s řidičem taxi, budete umět smlouvat na trhu při nákupu, domluvíte se v letadle či na nádraží.... A nejen to, naučíme Vás perfektně číslovky, počítat, měsíce, roční období, všechny potřebné jednotky měr a vah...naučíte se reagovat v krizových i pohodových situacích
jste na mateřské dovolené a rádi byste si vzhledem k blížícímu se návratu do pracovního procesu zopakovaly Vaši "zaprášenou" angličtinu? Nebo ji potřebujete začít brát zcela od začátku, z důvodu zvýšení Vaší kvalifikace na trhu práce?
Tak je tento kurz právě pro Vás! Kurz Vám doslova "ušijeme na míru" - náš lektor se přizpůsobí přesně Vaší úrovni, na které se Vy právě nacházíte - ať jste již úplný začátečník, mírně či středně pokročilí anebo anglicky umíte a chcete se zdokonalit v konverzaci..
maturita z angličtiny? Jak zvládnout poslechy, didaktický test nebo popis obrázku...? Pokud stojíte před životním metou - maturitou z anglického jazyka - rádi Vám pomůžeme s přípravou na tuto zkoušku života! Odstraníme stres, který můžete mít, zejména pokud jste vyzvání mluvit. V každé lekci postupně probereme jedno maturitní téma, po kterém bude následovat domácí úkol - naučit se "klíčová slovíčka"; jedná se o 10 - 15 speciálně zvolených slovíček z každé otázky, což naučí maturanta o tématu hovořit tak, aby u zkoušky byl úspěšný. A těch pár slov se přece dá naučit:-)
některé obrázky na tomto webu byly použity z databáze: freepik.com Some vectors and photograps have been desigend by freepik.com / Designed by Pressfoto - Freepik.com. Vecotrs and pictures used on this website are available www.freepik.com including the information about their authors. Některé grafické prvky byly pořízeny formou kopě, číslo dokladu: #2857-1245. Some graphic items have been purchased, Invoice​#2857-1245.

Materiály na těchto webových stránkách jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné použití jakýchkoliv materiálů z těchto stránek může znamenat porušení zákonů o autorských právech, zákonů o ochranných známkách a jiných zákonů. © Academy 2011.

K osobním údajům, které poskytujete vyplněním registračních formulářů na těchto stránkách, je přistupováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a bude s nimi nakládáno ve smyslu tohoto zákona
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one